Deze Ford FOCUS Wagon met 159.676 km op de teller, heeft het bouwjaar 2015 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 Trend Edition
Rijden in een Ford betekent toekomstgericht de weg op gaan. Een stapje meer doen, de voorsprong pakken. Go Further, zoals ze zelf zeggen. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen.
Dankzij de stuurwielbediening van het audio-installatiesysteem, kunt u veilig het verkeer in de gaten houden. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. U vindt in deze auto ook airconditioning. U bent in deze Ford ook voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Focus Wagon samen. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Zeer leuke en goed rijdende Ford focus van 2015 met 159000KM
Auto is voorzien van een nieuwe distributieriem en onderhoudsbeurt.
Auto wordt geleverd met een nieuwe APK keuring.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
= Bedrijfsinformatie =
Als u vragen heeft kunt u ons bellen op: 0594-641234 of 06-50654033 en BGG 06-37420302
Autobedrijf S. Hummel
De Factorij 22
9363 TN Marum
0594-641234
info@autobedrijfshummel.nl
Er kunnen geen rechten aan onze advertenties worden ontleend en ook zij wij niet aansprakelijk voor eventuele type en/of drukfouten in onze advertenties.
www.autobedrijfshummel.nl