Deze Opel Combo met 144.398 km op de teller, heeft het bouwjaar 2019 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.5D L1H1 Edition
Opel staat bekend als merk dat innovaties breed in de markt zet. Ook hier zien we het Opel-motto 'De toekomst is voor iedereen' in praktijk gebracht. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het passagiersgedeelte van deze personenauto is voorzien van een schuifdeur. Dat betekent een royale instap zonder openslaande portieren!
U kunt het audiosysteem bedienen met de knoppen op het stuur. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Opel Combo prima parkeersensoren die u een handje helpen. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Combo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
Zeer nette Opel combo van 2019 met 144000KM
Auto ziet er van binnen en buiten zeer netjes uit.
Auto is voorzien van een nieuwe distributieriem en onderhoudsbeurt.
Auto wordt geleverd met een nieuwe APK keuring.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
= Bedrijfsinformatie =
Als u vragen heeft kunt u ons bellen op: 0594-641234 of 06-50654033 en BGG 06-37420302
Autobedrijf S. Hummel
De Factorij 22
9363 TN Marum
0594-641234
info@autobedrijfshummel.nl
Er kunnen geen rechten aan onze advertenties worden ontleend en ook zij wij niet aansprakelijk voor eventuele type en/of drukfouten in onze advertenties.
www.autobedrijfshummel.nl